KOSZYK JEST
PUSTY

506253822

sklep@sofkid.pl

FAQ

Często zadawane pytania:

 

Moje zamówienie

 

Czy mogę anulować zamówienie?

Zawsze można anulować zamówienie. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta.

 

Kiedy mogę oczekiwać dostawy/odbioru zamówienia?

Po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do jego realizacji. Nasze meble są produkowane pod indywidualne zamówienie. Dostawa trwa zazwyczaj 2 tygodnie. Natomiast jeśli wystąpi przedłużenie po stronie dostawców niektórych elementów do stworzenia produktu, np. wybranej tkaniny, dostawa może się przedłużyć do 3 tygodni.

 

Czy mogę śledzić realizację zamówienia?

Tak, opcja taka jest dostępna na stronie śledzenia zamówienia. Każdy klient otrzymuje informacje o stanie realizacji zamówienia oraz oczekiwanym terminie dostawy.

 

Czy mogę zmienić zamówienie?

W tym celu należy skontaktować się z działem obsługi klienta pod adresem info@sofkid.pl i podać numer zamówienia.

 

Zwroty

 

Jak mogę zwrócić produkt?

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (z wyłączaniem przypadków o których mowa w art. 38 Ustawy o prawach konsumenta). Następnie zwrócić produkt w okresie kolejnych 14 dni.  

Aby zwrócić produkt, neleży poinformować nas, Sofkid Agata Gałązka, ul. Dębogórska 134F/10, 84-230 Rumia , tel. 506 253 822, e-mail: info@sofkid.pl ,o swojej decyzji  (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Szczegółowe informacje nt. zwrotów znajdują się w Regulaminie, pkt. VIII VIII. Prawo do odstąpienia od umowy przez Klientów będących Konsumentami

Jak zorganizować transport zwracanego produktu?

Za wszystkie koszty transportu zwracanych produktów odpowiada klient. Także klient odpowiada za zwrot produktu w stanie nieuszkodzonym. Najlepiej skorzystać z usług renomowanych firm kurierskich bądź za pośdrenictwem Poczty Polskiej.

 

Pytania dotyczące produktów

 

Czy mogę wybrać daną sofę w kolorze innym od wyświetlanego?

Udostępniamy możliwość zaprojektowania własnej sofy, która można stworzyć na podstawie wybranych modeli i tkanin. Cena uzależniona jest od modelu i materiału.

 

Jakie tkaniny stosowane są w sofach?

Do produkcji naszych sof stosujemy tkaniny marki Toptextill badane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Ze wzglęgu na fakt, iż dzieci mogą rozlać napój, bądź wytrzeć brudne rączki w sofę, polecamy wybór tkanin z certyfikatem Cleanboo.

Cleanaboo to specjalna warstwa pokrywająca tkaniny zapewniająca profesjonalną ochronę przed wszelkiego rodzaju plamami. Usuwanie zabrudzeń po długopisach, czekoladzie lub soku jest znacznie łatwiejsze. Do trwałego pozbycia się większości z nich wystarczy zaledwie woda i czysta bawełniana ściereczka.

Jak działają taktniny Celanboo przedstawia poniższy filmik:  Film Cleanboo

 

 

 

  

 

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl